contact  

Stichting voor Voortgezet Vrijeschoolonderwijs Noord-Holland

Adriaan Roland Holstschool
Loudelsweg 38
1861 TG Bergen NH

Postbus 222
1860 AE Bergen NH

T: 072 - 589 72 19
(08:00 tot 15:00 uur)
T: 072 - 589 62 19
(Voicemail ziekmeldingen)

F: 072 - 589 40 76
E: receptie@arh.nl

www.arh.nl

KvK: 34130234

Eindwerkstukpresentaties

27 september 2013 - Wie treedt op welk moment op? Bekijk het schema.

Presentaties klas 12A - mentor Laeta

Donderdag 3 oktober 2013
18.30 - 18.45 Janne Schipper De werkelijkheid van mijn waarneming
18.45 - 19.00 Mees Labruyere De invloed van gamen
19.00 - 19.15 Jasmijn Labruyere Kunst, originaliteit en talent
PAUZE: 30 MIN.
19.45 - 20.00 Robin Vollenbrock Rood haar
20.00 - 20.15 Eva Zoetemeijer Magie
20.15 - 20.30 Sander Labruyere De essentie van het leven
PAUZE: 30 MIN.
21.00 - 21.15 Koen Schaper The Lord of the Rings
21.15 - 21.30 Rosalie Min De ecologische voetafdruk
21.30 - 21.45 Tjarda Jansen Wat is het syndroom van Down?
21.45 – 22.00 Rianne van Drimmelen Architectuur

Vrijdag 4 oktober 2013
18.30 - 18.45 Imke Wilckens Onrechtvaardigheid
18.45 - 19.00 Daan Mooijaart Geluk
19.00 - 19.15 Bas van Benschop Vriendschap
PAUZE: 30 MIN.
19.45 - 20.00 Thomas Jorritsma De carrière van een sporter
20.00 - 20.15 Lisa Pater Het oude Egypte
20.15 - 20.30 Doris van Baar Muziektheater
PAUZE: 30 MIN.
21.00 - 21.15 Bas Verweij De cultuur in Oost-Azie
21.15 - 21.30 Juliet Bremer Herinneringen
21.30 - 21.45 Mirjam Ravier De visuele waarneming van de mens

Presentaties klas 12B - mentor Mark Beentjes

Zaterdag 5 oktober 2013
14.00 – 14.15 Sophie Brouwer Boy en zijn 18Q-syndroom
14.15 – 14.30 Sterre Lute Hoe gaan kinderen om met “grote mensen” dingen.
14.30 – 14.45 David Gerritsen Slovenië
14.45 – 15.00 Sterre Volkers Het gezin waarin je geboren bent
PAUZE: 30 MIN.
15.30 – 15.45 Teresa van Diepen Uiterlijk
15.45 - 16.00 Eva Lute Authenticiteit
16.00 - 16.15 Michelle Oudeboom
PAUZE: 30 MIN.
16.45 - 17.00 Ingmar Meijer Doping in wielrennen
17.00 – 17.15 Tom Stockel Vooroordelen
17.15 – 17.30 Naomi Olthof Groepsgevoel

Presentaties klas 12C - mentor Anneke Verheijden

Zondag 6 oktober 2013
13.00 - 13.15 Daniel Koetje Sport
13.15 - 13.30 Luna Smit Gevoel
13.30 - 13.45 Rosa Steltenpool Reclame
13.45 - 14.00 Emily Jiwa Forensische psychologie
PAUZE: 30 MIN.
14.30 - 14.45 Ids Gortworst De invloed van sport op de samenleving
14.45 - 15.00 Wouter Hidma Geloof
15.00 - 15.15 Niek Schrijver Hoe optimaliseer je je lichaam
15.15 - 15.30 Mathijs Verweij Skateboarden
PAUZE: 30 MIN.
16.00 – 16.15 Taeke van Kuijk Motivatie
16.15 – 16.30 Luca Claveau Drugs
16.30 – 16.45 Arthur Timmer Wereldbeelden
16.45 – 17.00 Shera van Wetten Angst
PAUZE: 1 UUR
18.00 - 18.15 Anna Koopmans
18.15 - 18.30 Kees van Erp Film en fotografie
18.30 - 18.45 Hannah Cammeraat Legitiem liegen
PAUZE: 30 MIN.
19.15 – 19.30 Tjitske Brockhus Het gezicht als masker
19.30 – 19.45 Woody Jansen De Amerikaanse cultuur toen en nu
19.45 – 20.00 Floris Ebinger Optische illusies

 

 

Reacties

Meer nieuws

Laatst bezocht

 

|