contact  

Stichting voor Voortgezet Vrijeschoolonderwijs Noord-Holland

Adriaan Roland Holstschool
Loudelsweg 38
1861 TG Bergen NH

Postbus 222
1860 AE Bergen NH

T: 072 - 589 72 19
(08:00 tot 15:00 uur)
T: 072 - 589 62 19
(Voicemail ziekmeldingen)

F: 072 - 589 40 76
E: receptie@arh.nl

www.arh.nl

KvK: 34130234

De medewerkers

In de onderstaande lijst treft u alle namen en contactgegevens aan van alle medewerkers van de school. Wilt u iemand spreken? Maakt u bij voorkeur een afspraak via de email. Wilt u dringend iemand per telefoon spreken? Bel dan met de receptie van de school.

 

Naam E-mail
Abdulalim Sangar a.sangar@arh.nl
Alexandra John ajohn@arh.nl
André Ooijevaar a.ooijevaar@arh.nl
Anja Buter a.buter@arh.nl
Anneke Verheijden-Kooiman a.verheijden@arh.nl
Anouk Horsthuis a.horsthuis@arh.nl
Barth van Lint b.vanlint@arh.nl
Carla Balm c.balm@arh.nl
Caro Wiering c.wiering@arh.nl
Carolien Boddaert c.boddaert@arh.nl
Caroline Larkin c.larkin@arh.nl
Caroline Mulder c.mulder@arh.nl
Cecilia Montes c.montes@arh.nl
Charlotte Zoon c.zoon@arh.nl
Chris Brugman c.brugman@arh.nl
Claudia van den Bergh c.vandenbergh@arh.nl
Daniël Spanjaard d.spanjaard@arh.nl
Dennis Nolden d.nolden@arh.nl
Dickie Duursma d.duursma@arh.nl
Dirk Visser d.visser@arh.nl
Elisa Beuger e.beuger@arh.nl
Elles Jeurink e.jeurink@arh.nl
Eva Wollaars-Harten e.wollaars@arh.nl
Evert Koning e.koning@arh.nl
Florien Kruis f.kruis@arh.nl
Franca Zomerdijk f.zomerdijk@arh.nl
Fred Veer f.veer@arh.nl
Freek op 't Einde feinde@ggca.nl
Gavin Tough g.tough@arh.nl
Gavin Troostwijk g.troostwijk@arh.nl
Gerard Schuth g.schuth@arh.nl
Greta Tromp g.tromp@arh.nl
Henrike Postma h.postma@arh.nl
Inge Elsinga i.elsinga@arh.nl
Ivor Faverey i.faverey@arh.nl
James Hobbs j.hobbs@arh.nl
Job op 't Einde j.opteinde@arh.nl
Joke Agema-Veltman j.agema@arh.nl
Joost Veeken j.veeken@arh.nl
Joppe Kneppers j.kneppers@arh.nl
Jorinde Coltof j.coltof@arh.nl
Joris Meuwese j.meuwese@arh.nl
Jos Boekel j.boekel@arh.nl
Judith van den Berg j.vandenberg@arh.nl
Karin Bulte k.bulte@arh.nl
Kitty Groot k.groot@arh.nl
Laeta Bijvank l.bijvank@arh.nl
Laura Vis l.vis@arh.nl
Lida Nieuwpoort-van der Horst l.nieuwpoort@arh.nl
Linda Beuvens l.beuvens@arh.nl
Lisanne Vlaar l.vlaar@arh.nl
Maarten Abspoel m.abspoel@arh.nl
Maarten de Vos m.devos@arh.nl
Maarten Tamis m.tamis@arh.nl
Manoeska de Groot m.degroot@arh.nl
Mansje Zijlma-Jansen m.zijlma@arh.nl
Maria Kas m.kas@arh.nl
Marian Janson m.janson@arh.nl
Marijke Lemmen m.lemmen@arh.nl
Marijke Niele m.niele@arh.nl
Marijn Hoegen m.hoegen@arh.nl
Marjolijn Hoedjes m.hoedjes@arh.nl
Marjolijn van der Vliet m.vandervliet@arh.nl
Mark Beentjes m.beentjes@arh.nl
Mark Bischot m.bischot@arh.nl
Marloes van der Hoorn m.vanderhoorn@arh.nl
Martijn van de Graaf m.vandegraaf@arh.nl
Martine Kruijer-van Zutphen m.kruijer@arh.nl
Mary Sesing m.sesing@arh.nl
Max van der Made m.vandermade@arh.nl
Melanie van Doleweerd m.vandoleweerd@arh.nl
Menno Boddé m.bodde@arh.nl
Mireille Zuiderduin-Hoekman m.zuiderduin@arh.nl
Mischa Klerks m.klerks@arh.nl
Mona Chemel m.chemel@arh.nl
Naomi Nieuwenhuizen n.nieuwenhuizen@arh.nl
Pascal Angevare p.angevare@arh.nl
Patrick Gerritsen p.gerritsen@arh.nl
Paul van 't Padje p.vantpadje@arh.nl
Percy Schmidt p.schmidt@arh.nl
Pim Kor p.kor@arh.nl
Rebecca Jansen r.jansen@arh.nl
Renee de Wit r.dewit@arh.nl
Renske Bleeker-Burgering r.bleeker@arh.nl
Rianda Bronner r.bronner@arh.nl
Rick van Hoof r.vanhoof@arh.nl
Rien Homs r.homs@arh.nl
Roos Dudink r.dudink@arh.nl
Rosemarie Buss r.buss@arh.nl
Rupert Maier r.maier@arh.nl
Shannon Vlaar s.vlaar@arh.nl
Shantum Klerks s.klerks@arh.nl
Sietske Galama s.galama@arh.nl
Silvia Penning s.penning@arh.nl
Solange Gersons s.gersons@arh.nl
Stephanie Mak s.mak@arh.nl
Susanne Oudejans s.oudejans@arh.nl
Thijs Dapper t.dapper@arh.nl
Tom Vansweevelt t.vansweevelt@arh.nl
Yolande Couillault  
Zahra Bouamrani z.bouamrani@arh.nl

 

 

Laatst bezocht

 

|

Meest bezocht