Ben jij de rector die met hoofd, hart en handen de leiding neemt op onze school en ons richting geeft bij het vinden en verder ontwikkelen van ieders talenten?

Wij zijn een school waarin medewerkers met enthousiasme en passie voor het vrijeschoolonderwijs met de leerlingen werken. Er is veel aandacht voor de leerling en de omgang tussen leerlingen en docenten is familiair. Het betrokken team zorgt voor een warme gemeenschap waarbinnen diverse extra activiteiten georganiseerd worden.


Op onze school, de Adriaan Roland Holstschool in Bergen , is er ruimte voor een verbindende

rector

die met waarden, geïnspireerd door de antroposofie, leiding wil geven aan gedreven medewerkers die de persoonlijke ontwikkelingsweg van ieder van onze ongeveer 900 leerlingen (vmbo-t, havo en vwo) centraal stellen.


Voor meer info en de profielschets klik hier (pdf)


Je brief en curriculum vitae kun je via www.vbent.org versturen, ter attentie van Henk Hendriks, onder vermelding van vacaturenummer 20200024.

Voor meer informatie kun je terecht op onze website www.vbent.org. Je kunt ook telefonisch contact opnemen via 088-20 51 600.